אודות המכללה

המכללה לצילום אונו נוסדה בשנת 1965 ונחשבת כיום למוסד הלימודים המוביל בארץ בתחום הצילום והמדיה הדיגיטלית.

במשך 50 שנות הפעילות שלנו, בוגרינו השתלבו כצלמים במשרד הביטחון וצה"ל, בבתי חולים, במוסדות מחקר ואוניברסיטאות, במעבדות צילום מקצועיות, באולפני צילום בארץ ובחו"ל, בפרסום אופנה ובתקשורת הכתובה.

להצלחת בוגרינו וקליטתם בשוק העבודה ישנן מספר סיבות - אנו בוחנים את עצמינו באופן תמידי, מעדכנים ומתאימים את תכנית הלימודים שלנו לעולם הצילום המקצועי המתפתח בצעדי ענק ומתפארים בצוות מרצים מקצועי המקפיד על יחס אישי לכל סטודנט.

עידן הסמארטפונים המאפשר לכל אחד לצלם ולשתף באופן מיידי מייצר אתגרים רבים עבור הצלם המקצועי ודורש ממנו להיות מעודכן בטכנולוגיות החדשות ביותר ולעמוד בסטנדרטים גבוהים של יצירתיות ומקצועיות. זו הסיבה שאנו בוררים בקפידה את המועמדים שלנו ומוודאים שיש להם את התכונות הנדרשות כדי להצליח בעולם הצילום המקצועי של המאה ה-21 ודורשים מסגל המורים שלנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים בכל הקשור למקצועיות, הענקת השראה לתלמידים וליווי צמוד שלהם.

לאחרונה עברנו למשכנינו החדש אשר מאפשר לנו להציע לתלמידים את התנאים הטובים ביותר - סביבת עבודה מרווחת ונעימה, מיקום נוח עם שפע של חניה, סטודיו מרשים בגודלו וציוד משוכלל המתעדכן באופן שוטף עם המוצרים החדשים בשוק.

shahar2שחר כהן
מנהל המכללה לצילום